Melissa Vargas’ın “Kurt Kışı Geçirir Ama Yediği Ayazı Unutmaz” Tadındaki Uzaklara Daldıran Duygusal Paylaşımı

Filenin Sultanları’nın tartışmasız yıldızı, sevmelere ve övmelere doyamadığımız Melissa Vargas, Yunanistan galibiyeti sonrası Instagram hesabından yaptığı paylaşımla gözlerimizi doldurdu. Küba asıllı milli voleybolcumuz Melissa Vargas’ın paylaşımına ve gelen yorumlara birlikte bakalım.

Küba’nın tatlı bir sahil şehri olan Cienfuegos’ta dünyaya gelen Melissa Vargas, tarihimizin en görkemli voleybol çağını yaşamamıza yardımcı oluyor.

Küba Voleybol Milli Takımı formasını Küba yönetiminin sert tavrı yüzünden giyemeyen Melissa Vargas, ay-yıldızlı takımımızın başarısı için ter döküyor.

O bizim gözümüzde tam bir sayı makinası, estetik harikası, rekorların sporcusu olsa da o aslında çok duygusal bir yapıya sahip.

Her ne kadar eğlense ve etrafındakilere neşe saçsa da içinde atamadığı bir sürü yoğun his var Melissa Vargas’ın.

Houston Rockets koçu Rudy Tomjanovich’in gözyaşlarıyla ifade ettiği gibi: “Bir şampiyonun yüreğini asla hafife almayın…”

Melissa Vargas’ın başarılı olmasını sadece doğuştan gelen yetenekle açıklayamayız. Yüreği, tutkusu, azmi, kendisine olan inancı ve geçmişi, başarılı olmak için sürekli onu kamçılıyor.

Melissa Vargas akşam saatlerinde bir hikaye paylaştı. Hikayesinde şunlar yazıyordu

“Kabilesi tarafından kucaklanmayan çocuk, büyüdüğünde sıcaklığı hissedebilmek için köyü yakar.”

Melissa Vargas’ın duygusal paylaşımı yüreğimize oturdu?

Gelen yorumlar şöyleydi?

?

?

?

?

?

Seni çok seviyoruz Vargas!

İyi ki bizimlesin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir