Okan Bayülgen, “Gazze İçin Ben de Oradayım” konserinde konuştu: Gündemden düşürmemeliyiz, dünya seyirci kalıyor

“Gazze İçin Ben de Oradayım” konseri, Türkiye ve dünyadan birçok sanatçının katılımıyla Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) düzenlendi. Sunuculuğunu Okan Bayülgen ile Fulya Öztürk’ün üstlendiği gecede Bayülgen, Gazze’de süren saldırılara ilişkin olarak, “Unutmamalıyız, unutturmamalıyız ve gündemden hiç düşürmemeliyiz çünkü dünya seyirci kalıyor” ifadelerini kullandı.

Gazze için ateşkes çağrısı yapılan “Gazze İçin Ben de Oradayım” konserinde, sanatçı Okan Bayülgen sunucu olarak yer aldı.

TIKLAYIN – Ünlü sanatçılar bu kez Gazze için sahneye çıktı: “Ben de Oradayım”

Bayülgen, bu organizasyonun çok değerli ve önemli olduğunu söyleyerek, “Unutmamalıyız, unutturmamalıyız ve gündemden hiç düşürmemeliyiz çünkü dünya seyirci kalıyor. Dolayısıyla biz ne kadar gündemimizde tutarsak, ne kadar çok hareket edersek, ne kadar çok sesimizi yükseltirsek o kadar önemli. Tek amacımız, en büyük amacımız tabii ki çocukları kurtarmak” dedi.

Gecede, sanatçılar Yavuz Bingöl, Emel Mathlouthi, Alim Qasımov, Azerin, Antakya Medeniyetler Korosu, Fahir Atakoğlu, Orhan Hakalmaz, Elif Buse Doğan, Ercan Saatçi, Özhan Eren, Ahmet Koç, Ali Mahzuni, Yiğit Mahzuni, Aykut Arslan, Audrey Wozniak, Oktay Üst, İbrahim Sadri ve Sinan Akçıl yer aldı.

Programın tüm bilet ve SMS geliri “Sanat Hayattır Derneği” tarafından, KIZILAY aracılığıyla Gazze’ye bağışlanacak.


Fotoğraf: DHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir